Translate

niedziela, 25 czerwca 2017

XForm Complex, opinia i powrót Filipa Tarzańskiego!

http://samosiezrobi.blogspot.com/2017/06/xform-complex-opinia-i-powrot-filipa_25.html


Moja opinia o XForm Complex i metodzie, jaką odkrył Filip Tarzański? Metodzie, dzięki której „tysiące mężczyzn w zaledwie jeden miesiąc praktycznie bez żadnego wysiłku zdobyło większą masę mięśniową!” [1]? I to bez względu na kondycję fizyczną i wiek! Nic dziwnego, że XForm Complex i odkrycie Filipa Tarzańskiego zszokowało polskich kulturystów. Zszokowało również redakcję hipotetycznego portalu „Breaking News 24”, która od trzech miesięcy była zasypywana listami traktującymi o nowej i niezwykle skutecznej metodzie budowania mięśni. Ale po kolei.

XForm Complex, Filip Tarzański, 5XXL Elite


Być może korzystacie z magicznych eliksirów na błyskawiczny przyrost masy mięśniowej. Jeśli tak, to postać Filipa Tarzańskiego nie jest Wam obca. Nie tak dawno temu Filip Tarzański promował siłą swojej muskularnej figury analogiczny specyfik o nazwie 5XXL Elite (vide ten blog: Suplement diety 5XXL Elite, automatycznyprzyrost mięśni). W niedawnych, zeszłorocznych czasach 5XXL Elite Filip miał szczęście wyglądać jak młody bóg vel kaukaski bokser z serwisu stockowego. W reklamie XForm Complex nieco się postarzał. Na oko o jakieś 10 lat. Wracając do dzielnej redakcji „Breaking News 24”. Redakcja wygrzebała się spod kilogramów listów i przeprowadziła śledztwo. Wyniki redakcyjnego dochodzenia? Oczywiście szokujące! Tak bardzo szokujące, że aż przytoczę w większym fragmencie redakcyjne odkrycia: „Domyślam się, że Ty również chcesz wiedzieć czym jest to odkrycie?...to nieznana do tej pory zupełnie naturalna i w 100% bezpieczna dla zdrowia mieszanka kilku substancji. W jej skład wchodzi maksymalnie skondensowana odmiana l-argininy, beta-alanina, guarana, kofeina bezwodna oraz najsilniejszy rodzaj kreatyny” [1]. Faktycznie. Szok!

XForm Complex, skład i absurdalne obietnice


Co ciekawe, skład równie magicznego specyfiku 5XXL Elite prezentował się identycznie: „to nieznana do tej pory zupełnie naturalna i w 100% bezpieczna dla zdrowia mieszanka kilku substancji”. Cytuję za wspomnianym wyżej artykułem na blogu Samo Się Zrobi, ale dokładnie ten sam tekst znajdziecie w opisie XForm Complex. I zapewne nie zdziwi Was i to, że oba magiczne suplementy na przyrost masy mięśniowej mają zadziwiająco podobny skład: „maksymalnie skondensowana odmiana l-argininy, beta-alanina, guarana, kofeina bezwodna oraz najsilniejszy rodzaj kreatyny” [1]. Przypadek?


Wiarę w przypadki marketingowe porzuciłem dawno temu. Podobnie jak i wiarę w to, że garść magicznych pigułek vel suplementów diety zdziała cuda. Wbrew twierdzeniom Filipa Tarzańskiego cudów nie będzie. Nie zdobędziesz 10 kg mięśni po miesiącu zażywania XForm Complex. Abstrahuję już od absurdu na poziomie: „pomiar masy mięśniowej udowadniał, że rekordziści już w ciągu tygodnia zyskiwali nawet 4,5 kg mięśni” [1]. Na powyższe nakładają się takie kwiatki jak „mięśnie stawały się bardziej napięte i napompowane, ciało bardziej atletyczne, a tłuszcz był wypierany i zamieniany w mięśnie...wszystko za sprawą unikalnej kompozycji znajdującej się w kapsułkach XForm Complex” [1] oraz „W pierwszym dniu stosowania, osoby zyskiwały średnio po 1 kg mięśni” [1]. 

Szczerze mówiąc cały „artykuł” o XForm Complex składa się z podobnych nonsensów. A nonsensy podsumowuje zadowolony klient, Rafał Górski: „Nie ćwiczyłem, a moja rzeźba była coraz bardziej widoczna! (…) W miesiąc zamieniłem 12 kg nadwagi w 10 kg mięśni. Jestem bardzo zadowolony!” [1]. Szacunek… Dla autora tekstu, który wszedł tym stwierdzeniem na tak zwany wyższy poziom abstrakcji.

Filip Tarzański, specjalista w dziedzinie kulturystyki


Nazywam się Filip Tarzański i jestem trenerem oraz specjalistą w dziedzinie kulturystyki. Od 17 lat pracuję w ośrodku kulturystycznym znajdującym się w Warszawie. Prowadzę również własną siłownię w której pomogłem ponad 1300 osobom zamienić zbędne kilogramy w umięśnione ciało” [2]. Niewątpliwie. Zdjęcie Filipa Tarzańskiego znajdziecie na Shutterstocku.


Filip Tarzański, wybitny acz wyimaginowany kulturysta, w prostych podpunktach wyjaśnił jak działa owo „szokujące odkrycie polskich specjalistów nad którym pracowali blisko 6 lat” [2]. Kawał czasu. Ale na pewno było warto, skoro w „30 dni można z łatwością:
 •     zdobyć 9-11 kg mięśni
 •     wyrzeźbić mięśnie brzucha
 •     poprawić mięśnie ramion
 •     rozbudować mięśnie nóg i pleców
 •     zyskać nawet 70% energii więcej
 •     poprawić kondycję organizmu
Oraz, co warto zaznaczyć, z łatwością można odchudzić portfel o 137 złotych. Za całe 15 tabletek. Odchudzanie portfela na pewno zadziała. Co do zdobycia 9-11 kg mięśni za 137 złotych… Może, jeśli to będzie wołowina z przeceny.

XForm Complex, czyli amerykańska ‘Elitarna Formuła’


W pierwszej części artykułu zdradziłem, czym jest odkrycie Filipa Tarzańskiego, znane jako XForm Complex vel 5XXL Elite: „to nieznana do tej pory zupełnie naturalna i w 100% bezpieczna dla zdrowia mieszanka kilku substancji (w Ameryce znana jako ‘Elitarna Formuła’). W jej skład wchodzi maksymalnie skondensowana odmiana l-argininy, beta-alanina, guarana, kofeina bezwodna oraz najsilniejszy rodzaj kreatyny” [2]. W Ameryce znana jako „Elitarna Formuła”? Biorąc pod uwagę amerykańskie procesy i wyroki w sprawie absurdalnych obietnic związanych z niektórymi suplementami diety śmiem twierdzić, że nikt między Kanadą i Meksykiem nie wyskoczy z koncepcjami tak idiotycznymi i naciąganymi, jak w przypadku XForm Complex.

Ale Polska to nie USA i spokojnie można publikować absurdy w stylu: „Szereg badań i testów przeprowadzonych w największych polskich laboratoriach potwierdza skuteczność unikalnej formuły XForm Complex” [2]. Ciekawe dlaczego autor tekstu nie powołał się na konkretne instytuty badawcze? Pytam retorycznie. A jeśli uważacie mój sceptycyzm za nieuzasadniony, polecam rzucić okiem na koniec tego artykułu.

XForm Complex, opinia i drobny druczek


Na koniec opinia o XForm Complex. Ale, żeby było ciekawiej, nie będzie mojego autorstwa. Za opinię nich posłuży tekst napisany bardzo małym druczekiem na końcu strony sprzedającej XForm Complex. Druczek tak mały, że został wciśnięty do pliku graficznego. Niemniej poświęcę oczy, bo trudne o lepsze epitafium dla opisywanego suplementu diety: „Efekty stosowania suplementu pokazane na stronie – to nie są średnie wyniki uzyskane po podaniu suplementów żywnościowych. Ta strona internetowa ilustruje pewne szczególne przypadki ludzi, którzy mieli zaprezentować wyjątkową sytuację opisaną na stronie, do której mogły przyczynić się dodatkowe czynniki. Typowe wyniki stosowania kapsułek XFORM nie zostały poddane naukowym badaniom przeprowadzonym na reprezentatywnej próbie” [2].

Fakt, piękne podsumowanie całości. Szczere i bezwzględnie prawdziwe. I to chyba najlepszy argument, żeby darować sobie kapsułki XForm Complex i dowolne inne, a zamiast tego udać się na pobliską siłownię by „pompować żelazo”. Co pozytywnie wpłynie i na mięśnie, i na zdrowie.

Na podstawie: zdjęcie za https://pixabay.com/en/gym-academy-dumbbells-weight-1040977/ (licencja CC0); [1] globalmagazine24.eu/health/lp/84/xform/a/soft_index.html [2]: sales-express.eu/supplements/lp/84/xformcomplex/1/index.html8 komentarzy:

 1. New Diet Taps into Pioneering Plan to Help Dieters Lose 20 Pounds within Only 21 Days!

  OdpowiedzUsuń
 2. Żeteż ludzie dalej się na to nabierają strasznie mnie smuci.

  OdpowiedzUsuń
 3. Stosował ktoś te suplementy wkońcu?

  OdpowiedzUsuń
 4. If you want your ex-girlfriend or ex-boyfriend to come crawling back to you on their knees (even if they're dating somebody else now) you got to watch this video
  right away...

  (VIDEO) Text Your Ex Back?

  OdpowiedzUsuń
 5. powstała nowa metoda odchudzania portfela. już nie pigułki, a plastry http://www.medycyna-przyszlosci.pl/przelom-w-walce-z-otyloscia

  OdpowiedzUsuń
 6. Hmmmm, a już kuźwa miałem zamówić. Dzieki za informacje, człowiek jednak jest naiwny i głupi

  OdpowiedzUsuń