Translate

czwartek, 2 marca 2017

Tomasz Lorenc, Akademia Lorenca i szybkie zarabianie

http://samosiezrobi.blogspot.com/2017/03/tomasz-lorenc-akademia-lorenca-i.html

 Jeśli opisywane na tym blogu Akademia Wagnera, Profit Maximizer i inne absurdalne pomysły na szybkie zarabianie wielkich pieniędzy przez Internet nie sprawdziły się w Twoim przypadku, masz kolejną okazję do utraty oszczędności życia – algorytm Lorenca. Tudzież Akademię Lorenca, gdyż Akademia to takie piękne słowo. Problem w tym, że za Tomaszem Lorencem nie stoi żadna Akademia. Za Tomaszem Lorencem i jego radosną twórczością stoi tylko jeden cel – dobrać się do Twojego portfela. Uzasadnienie? Proszę bardzo!

Ile zarabiasz? 6 tysięcy tygodniowo?


Jak donosi „The Wallet Magazine” (będący w istocie prostą stronką reklamową), algorytm Lorenca „przynosi nawet 6 tysięcy tygodniowo każdemu, kto go zastosuje” [1]. Algorytm Lorenca pozwala zarobić 849 złotych w jeden dzień. I to bez ruszania się z kanapy! Algorytm Lorenca pozwala „żyć na wysokim poziomie i zgromadzić 156 tysięcy złotych po zaledwie 6 miesiącach lekkiej i przyjemnej pracy po godzinach” [1]. Algorytm Lorenca sprawi, że za kilka lat trafisz na listę najbogatszych Polaków. I to bez wstawania sprzed telewizora!Brzmi bezsensownie? Powinno! Wedle Tomasza Lorenca, hipotetycznego twórcy równie hipotetycznego algorytmu zarabiania w Internecie, do osiągania ogromnych zysków wystarczy jedynie komputer z dostępem do Internetu i kilka minut przeszkolenia. Co więcej, pierwsze zyski pojawią się na Twoim koncie jeszcze tego samego dnia. Skąd taka pewność Tomasza Lorenca?

Algorytm Lorenca, statystyka i rzut monetą


Tomasz Lorenc jest pewny swojej metody, gdyż wszyscy, podkreślam wszyscy, którzy z niej skorzystali, odnieśli sukces: „Jego słowa potwierdzają twarde dane. Do tej pory z platformy wykorzystującej algorytm Tomasza Lorenca skorzystało ponad 9 345 osób. I każda z nich może pochwalić się zyskiem” [1]. Czy jest to statystycznie niemożliwe? Możliwe. Statystycznie możliwe jest prawie wszystko. Nawet to, że za chwilę zadzwoni do Ciebie Scarlett Johansson i zaprosi Cię na gorącą randkę. Z drugiej strony…


Z drugiej strony mamy nieszczęsną statystykę, która każe wątpić w to, że Scarlett Johansson faktycznie do Ciebie zadzwoni. Równie mało prawdopodobne jest to, że spośród 9.345 osób, które zastosowały algorytm Lorenca, wszystkie odniosły sukces. Podobnie mało prawdopodobne jest to, że rzucając 9.345 razy kostką, 9,345 razy wypadnie reszka. Chociaż, jak się okazuje, to ostatnie jest możliwe:

Coś takiego jest możliwe w dwóch przypadkach. Albo masz wyjątkowe szczęście (wyjątkowość takiego szczęścia możesz sprawdzić empirycznie) albo reszka widnieje po obu stronach monety. Każdy, kto kieruje się zdrowym rozsądkiem uzna drugie wyjaśnienie za bardziej prawdopodobne. Co prowadzi do prostej konkluzji – metoda zarabiania Algorytmem Lorenca to kompletny nonsens, gdyż to, na czym jest oparta, nie składa się z dwóch reszek. Tym samym nie wygrasz za każdym razem. Wygrasz w połowie przypadków, a to oznacza, że w ostatecznym rozrachunku stracisz. Pozostaje nadzieja, że nie będziesz chciał się odegrać” (za „Akademia Lorenca i opcje binarne, czylijak (nie) zarabiać w domu”).

Opcje binarne, hazard czy inwestycja?


Algorytm Lorenca i Akademia Lorenca to nic innego jak kolejna bzdurna reklama czegoś, co reklamowane jest od dawna pod różnymi postaciami. Algorytm Lorenca to koncepcja zarabiania na tak zwanych opcjach binarnych, które na tym blogu były już opisywane. Skracając teorię, opcje binarne to prosty hazard, w którym obstawiamy czy kurs danego instrumentu przekroczy w określonym czasie konkretną wartość. Oczywiście istnieje wiele różnych modeli obstawiania różnych wartości, niemniej wariant „high/low” jest najprostszy i najpopularniejszy.

http://szlachtakupujetaniej.pl/kody-rabatowe/?utm_source=ssz_post_336
Przykład. Możesz obstawić, iż cena fasolki po bretońsku w puszkach o godzinie 14:34 osiągnie wartość minimum 3.69 USD/sztuka (wartość wziąłem z sufitu, podobnie jak pomysł z fasolką po bretońsku w puszkach – w miejsce fasolki możesz wstawić waluty, surowce, akcje, obligacje, marchew, kurczaki i poparcie dla Donalda Trumpa – czyli wszystko to, co uda się opisać wartościami liczbowymi). Jeśli cena fasolki przekroczy tę wartość, zarabiasz. Jeśli nie przekroczy, tracisz postawioną sumę. A jeśli wolisz – tracisz zainwestowane środki. 

Mam nadzieję, że na przykładzie fasolki dobrze widać absurd stwierdzenia, że wszyscy zarabiają. Nie wszyscy. Podobnie jak w zakładach bukmacherskich nie wszyscy stawiają na zwycięzcę, tak i w przypadku opcji binarnych nie wszyscy obstawiają prawidłowy kurs. W długim okresie czasu i w przypadku dużej próbki trafia połowa biorących udział w eksperymencie. A jeśli nałożymy na całość prowizję pobieraną przez platformę handlu opcjami binarnymi okaże się, że sumarycznie nikt nie wygrywa. Z zyskiem wyjdą jedynie pojedyncze jednostki. Oczywiście w przypadku, w którym uda im się opuścić platformę w odpowiednim momencie.

Tomasz Lorenc i nobliści


Powyższe nie przeszkadza autorowi tekstu reklamowego z „The Wallet Magazine” wmieszać noblistów w swój proceder wyciągania kasy z naszych portfeli. Po pobieżnej kwerendzie mam wrażenie, że autor reklamy Akademii Lorenca owych noblistów wymyślił na poczekaniu. Jeśli lubicie przeszukiwanie Wikipedii w celach weryfikacji informacji znalezionych w Internecie, to zacytuję Wam zdanie, które możecie poddać kwerendzie, a które wznosi Tomasza Lorenca do miana geniusza światowej ekonomii:

Tomasz Lorenc – 39-letni doktor nauk ekonomicznych i prawnych oraz doradca biznesowy jednego z największych szwajcarskich banków inwestycyjnych. Lorenc połączył nagrodzone w 2006 roku Noblem odkrycia trzech ekonomistów: Joshua Blank, Graham Maxwell i John Holland, ze swoim własnym, ponad 15-letnim doświadczeniem w pomnażaniu gotówki” [1].

Podobnych bzdur na „The Wallet Magazine” znajdziecie jeszcze kilka, niemniej to jeszcze nic w porównaniu z kolejną stroną, którą popełnił sam Tomasz Lorenc. Przynajmniej w teorii, gdyż faktycznie Tomasz Lorenc, i jego algorytm, nie istnieje. 

Tomasz Lorenc o sobie samym


Witaj, nazywam się Tomasz Lorenc i za chwilę pokażę Ci prostą metodę zarabiania naprawdę dużych pieniędzy. Dowiesz się, jak w 36 minut zarobić 1049 złotych, w 7 dni stać się bogatszym o 7343 zł a w 30 powiększyć stan swojego konta o ok. 29 372 złote. Dosłownie za kilkadziesiąt sekund zdradzę Ci każdy szczegół sposobu, który – nawet jeśli da Ci tylko połowę tego, co mi – sprawi, że zaczniesz zarabiać naprawdę imponujące kwoty pieniędzy” [2]. Doprawdy?

Kim jest Tomasz Lorenc, twórca owej magicznej metody, która umknęła największym ekonomistom tego świata? Tomasz Lorenc to „39-letni ekonomista z 15-letnim doświadczeniem na stanowisku doradcy biznesowego w branży bankowej. Przez lata pracował dla jednego z największych banków inwestycyjnych w Szwajcarii, gdzie przeszedł ścieżkę od szeregowego pracownika do zastępcy dyrektora, odpowiedzialnego za obsługę najważniejszych klientów” [1]. Intrygujące. 
Historię opisującą losy Tomasza Lorenca w szwajcarskim banku znajdziecie na wspomnianym wyżej blogu. Zdradzę jedynie, że to kawał prawdziwego dramatu, który zapewne niedługo doczeka się ekranizacji. A może już się doczekał i twórca tekstu reklamującego Akademię Lorenca opisuje absurdalny film?

Algorytm Lorenca i szczęście


Na koniec to, na co warto zwrócić uwagę. Na wymagania algorytmu Lorenca. Otóż potrzebujesz trzech rzeczy: „minimum pół godziny wolnego czasu dziennie, prostego komputera z podłączeniem do Internetu oraz wiary we własne siły” [2]. Fajnie. A czego nie potrzebujesz? 
Nie potrzebujesz całego mnóstwa innych przymiotów, gdyż metoda Lorenca:

Jest wręcz dziecinnie prosta w obsłudze i nie wymaga wiedzy eksperta. Tak naprawdę na start nie wymaga żadnej wiedzy. Zdobywasz ją w miarę zarabiania. Nie wymaga zaawansowanych narzędzi ani aparatury. Nie wymaga wielkiego kapitału. Nie musisz się zadłużać u rodziny ani ryzykować tych kwot, które już odłożyłeś ciężko pracując. Nie wymaga wysiłku – tak, jak wcześniej pisałem, w moim przypadku osiągnięcie pierwszych rezultatów zajęło mi jedynie 36 minut klikania w klawiaturę komputera. Nie wymaga doświadczenia – moja żona mówi, że ta metoda jest tak prosta, że poradziłaby sobie z nim nasza 12-letnia córka. Nie wymaga żadnych dojść, koneksji ani szczęśliwych amuletów – ta metoda to czysta nauka, więc szczęście ani „plecy” nie mają tu nic do rzeczy. Nie musisz również być młody i dynamiczny – ja mam dokładnie 39 lat i 7 miesięcy. Jednak znam osoby po 60-70. roku życia, które w ten sposób zarabiają na życie na naprawdę wysokim poziomie” [2]. 


Faktycznie, metoda Lorenca nie wymaga zbyt wielu talentów. Czy zauważyliście, czego brakuje w powyższej wyliczance?

Brawa dla spostrzegawczych. Zabrakło szczęścia. Przewinęły się jedynie „szczęśliwe amulety”, ale nawet najszczęśliwsze spośród nich nie sprawią, że będziesz regularnie zarabiał na opcjach binarnych. Do tego potrzeba ogromnych i niewyczerpanych zasobów szczęścia. Posiadasz takowe?

Dopisek z ostatniej chwili: w reklamie powyższej opisanej metody zarabiania Tomasza Lorenca zastąpił Arkadiusz Brzozowski, a algorytm Lorenca zastąpił algorytm Brzozowskiego (Algorytm Brzozowskiego. Arkadiusz Brzozowski a Tomasz Lorenc). Pomijając kosmetykę to dokładnie ta sama reklama. Równie niedorzeczna.

Źródła. obrazek: https://pixabay.com/en/coins-currency-investment-insurance-1523383/   [1] walletmagazine.pl/kontrowersyjny-algorytm-przynosi-nawet-6-tysiecy-tygodniowo/  [2] inwestycjedlaciebie.pl/odkrycie-nagrodzone-noblem/
42 komentarze:

 1. Przecież Lorenc i Ossolinski to to same, te same osoby komentują to jak wspaniale zarabiają. Zmieniaja sie tylko ich imiona. A zdj są kupione z katalogów... pozdrawiam normalnych ludzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. P,S sa ta oczywiście oszusci.

   Usuń
 2. Odkrycie nagrodzone Noblem

  Opracował je Arkadiusz Brzozowski – 39-letni doktor nauk ekonomicznych i prawnych oraz doradca biznesowy jednego z największych szwajcarskich banków inwestycyjnych. Arkadiusz połączył nagrodzone Noblem w 2006 roku odkrycia trzech ekonomistów: Joshua Blank, Graham Maxwell i John Holland ze swoim własnych, 15-letnim doświadczeniem w pomnażaniu gotówki.

  Arkadiusz Brzozowski to doktor nauk ekonomicznych z 15-letnim doświadczeniu na stanowisku doradcy biznesowego w branży bankowej.

  zaczerpnięte z neta...dla zdrowo myślących

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wierzę, że ktoś jeszcze daje się nabierać na takie bzdury. Po prostu nie do uwierzenia !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak się kończy zastępowanie mózgu smartfonem.

   Usuń
 4. Ale naprawdę najciekawsze z tego jest to: "Kim jest człowiek ze zdjęcia ? " :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Narodził się nowy - stary Krzysztof Drzewiecki – 39-letni doktor nauk ekonomicznych i prawnych oraz doradca biznesowy jednego z największych szwajcarskich banków inwestycyjnych. """Arkadiusz"""" połączył nagrodzone Noblem w 2006 roku odkrycia trzech ekonomistów: Joshua Blank, Graham Maxwell i John Holland ze swoim własnych, 15-letnim doświadczeniem w pomnażaniu gotówki. Ot taki Arkadiusz Brzozowski vel Krzysztof Drzewiecki. Niestety przepoczwarza msię bardzo szybko.

   Usuń
 5. Arkadiusz Brzozowski rzekomo jest 39-letnim ekonomistą, który posiada 15 lat doświadczenia w branży bankowej, Co pragnie nam przedstawić? Metodę na zarabianie, którą opracował dzięki nagrodzonym Noblem odkryciom ekonomistów: Joshua Blank, Graham Maxwell i John Holland. Tutaj powinna się nam zapalić pierwsza lampka. W jaki sposób można dostać nagrodę Nobla w dziedzinie ekonomii? Niestety, już na wstępie metoda ta jest zdemaskowana jako nierzetelna, ponieważ ta dziedzina nie podlega nagradzaniu Noblem. Dodatkowo sprawdziłem informacje o wyżej wymienionych panach i niestety kolejny „-„. Takie osoby nie istnieją. Są to postacie fikcyjne zmyślone na potrzeby promowania tej oferty. Arkadiusz Brzozowski być może i żyje gdzieś w naszym kraju, jednak nie znajdziemy żadnej informacji, że jest on ekonomistą z tak bogatym doświadczeniem w branży finansowej. Czy takim osobom warto powierzyć swoje pieniądze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko prawda, prawdziwa. To jeszcze link do fotek ze stocka:

   http://pl.depositphotos.com/58594289/stock-photo-bearded-man-in-front-of.html

   Usuń
  2. Poprawka, Są nagrody Nobla z dziedziny ekonomi od 2006 roku

   Usuń
 6. Tu macie dokładnie opisane o tej metodzie http://binary24.pl/

  OdpowiedzUsuń
 7. ... a świat się musi kręcić dalej,
  zawsze się znajdą ludzie, którzy będą w coś tam klikać,
  to aż niewiarygodne jest i śmieszne ;-)

  OdpowiedzUsuń
 8. przykładowy komentarz

  OdpowiedzUsuń
 9. Teraz jest to Krzysztof Drzewiecki

  OdpowiedzUsuń
 10. widzę,że w końcu są mądre fora i osoby,które zaczęły opisywać to ...kurestwo(za przeproszeniem).To jedno wielkie oszustwo,ściema!!, 'najlepsze' są reklamy,które zachęcają aby kliknąć i wejść na stronę aby poczytać ten bełt,od którego bolą oczy!!, np: 'małżeństwo z Lublina, w niecałe pół roku dorobiło się prywatnego odrzutowca', lub : 'mają tyle pieniędzy,że nie wiedzą, gdzie ją upychać' - akurat jestem z Lublina i nie było słychać o tak spektakularnym przyroście kasy aby ktoś latał własnym,luksusowym odrzutowcem!!, lub jeszcze inne : 'Renia z Odrowąża pracowała na kasie,a teraz jest jedną z bogatszych Polek', wręcz żałosne są zdjęcia i teksty tych reklam,na których widać jakieś przypadkowe twarze( aby nie napisać gęby).....masakra !!!,a najgorsze jest to,że ludzie nadal to łykają,a coraz więcej stron ten syf reklamuje !!!!

  OdpowiedzUsuń
 11. A już marzyłem o randce ze Scarlet, kiedy stanę się bogaty ;) .
  [fufufukropka]tygodnik-ekonomisty[kropka]pl/odkrycie-ekonomistow-nagrodzone-noblem/[pokojowym?xD]
  To nie reklama, tylko ostrzeżenie, że chyba "hydra" ma nową "głowę".

  OdpowiedzUsuń
 12. PS Nie wkurza mnie to, że ktoś próbował "naciągnąć" mnie na kasę, codziennie tak jest w co drugim sklepie ;) . Najbardziej mnie wnerwia to, że różnego rodzaju "mendy" żyją z ludzkiej krzywdy i naiwności. Nie chodzi o mnie, bo ja miałem na tyle rozumu, żeby dowiedzieć się, czy to "coś" ma sens, ale ktoś inny może nie mieć tyle oleju w głowie. I to jest właśnie owe przysłowiowe "sk**wysyństwo". Wykorzystywanie słabości innych, żeby samemu mieć lepiej.

  OdpowiedzUsuń
 13. A tu jeszcze zabwny dowód na to, jaka to ściema. Z najnowszej odłony. Zmieniają nazwisko tak cęsto, że czasem im się pomyli i nasz bohater raz jest Krzysztofem, a innym razem Arkadiuszem :D

  "Opracował je Krzysztof Drzewiecki – 39-letni doktor nauk ekonomicznych i prawnych oraz doradca biznesowy jednego z największych szwajcarskich banków inwestycyjnych. Arkadiusz połączył nagrodzone Noblem w 2006 roku odkrycia trzech ekonomistów: Joshua Blank, Graham Maxwell i John Holland ze swoim własnych, 15-letnim doświadczeniem w pomnażaniu gotówki."

  OdpowiedzUsuń
 14. Gdyby to było takie proste to sami milionerzy przecież by chodzili po świecie. A i gotówki w bankach wkrótce by zabrakło. A milionerów na ulicach jakoś nie widać, a i banki czują się dobrze...

  OdpowiedzUsuń
 15. Teraz to Krzysztof Drzewiecki....

  Opracował je Krzysztof Drzewiecki – 39-letni doktor nauk ekonomicznych i prawnych oraz doradca biznesowy jednego z największych szwajcarskich banków inwestycyjnych. Arkadiusz połączył nagrodzone Noblem w 2006 roku odkrycia trzech ekonomistów: Joshua Blank, Graham Maxwell i John Holland ze swoim własnych, 15-letnim doświadczeniem w pomnażaniu gotówki. (...)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz to Robert Millward

   Opracował je Robert Millward – 39-letni doktor nauk ekonomicznych i prawnych oraz doradca biznesowy jednego z największych szwajcarskich banków inwestycyjnych. Arkadiusz połączył nagrodzone Noblem w 2006 roku odkrycia trzech ekonomistów: Joshua Blank, Graham Maxwell i John Holland ze swoim własnych, 15-letnim doświadczeniem w pomnażaniu gotówki.

   Usuń
 16. Niestety... przeczytałem i myślę nic nie stracę oprócz 100zł ew... ale szkoda czasu... to jak zakłady bukmaherskie

  OdpowiedzUsuń
 17. witam ponownie zarówno piszących jak i czytających na tym forum.
  Teraz Arkadiusza Brzozowskiego zastąpił Krzysztof Drzewiecki być może za chwilę będzie jakiś Janusz,Andrzej,Czesiek czy inny Romek( bez urazy dla osób noszących te imiona) ale to już zwykła'chamówa'- jechanie po bandzie!,bo nic oprócz zdjęcia i danych personalnych nie zostało zmienione!!!,próbowałem przeanalizować te przygłupie reklamy,a właściwie puste jak wydmuszki slogany typu :'Renia z Odrąwoża..' - to mój ulubiony ( powtarzam córce : jak nie chcesz się uczyć to bądź jak Renia z Odrowąża),która pozuje w koronie(ciekaw jestem czy koronę zdejmuje do mycia i jak idzie do toalety??,kolejny: ' woźna zarabia 87 tyś.euro tygodniowo'.....i to wyliczanka co sobie kupiła łącznie z futrami z wiewiórek,chomików i innych gryzoni. W tych reklamach najczęściej padają słowa-klucze : BEZROBOTNA(-Y), SAMOTNA MATKA,BEZ WYKSZTAŁCENIA,PRACOWAŁA JAKO WOŹNA/SPRZĄTACZKA ...one są skierowane do KONKRETNYCH ludzi,niestety tych,którzy i tak nie mają nic lub niewiele,a ich marzenia cały czas uciekają jak ten mały królik....czytając takie teksty,myślą :'to jest dla mnie' - korona na głowie,lux auto lub pełna szafa kasy bo przecież 'Rodzina z Augustowa zarabia tyle,że już nie ma gdzie chować gotówki',a 'małżeństwo z Lublina z pół roku kupiło odrzutowiec' - pewnie taki model do sklejania....układający te teksty nieźle główkują wybierając też miejsca,które tak naprawdę są jakimiś zapiździałymi (przepraszam za dosadność) dziurami, o których nikt nie słyszał ale tam są ludzie,którzy 'koszą niezłą kasę' - jak to reklama głosi. Oprócz Reni z Odrowąża pojawił się też Marek z Bielska ( tylko którego) - wyglądem przypomina szamana lub jak wódz Inca z Meksyku ale Marek kosi 8000 zł dziennie i ...śpi na forsie dzięki jednemu prostemu trikowi, kolejny biedny ma problemy ponieważ 'urzędnicy wzięli go pod lupę,bo zarabia 2600 zł dziennie' i tu też wszystko sprowadza się do jednego prostego triku .......te reklamy już dawno przekroczyły wszelkie możliwe granice absurdu,nie wręcz DEBILIZMU !!! ale ludzie wierzą i idą jak przysłowie muchy do gówna,a złodziejstwo i kurestwo zbija kasę na ciemnej masie...

  OdpowiedzUsuń
 18. i jeszcze jedna 'wspaniała'reklama : zdjęcie szczerbatego dziadunia( wiek - ok.80 lat lub więcej,a może się mylę bo twarz mocno 'zorana' życiem) a pod spodem napis : 'zarobiłem 160 tysięcy bez żadnego inwestowania' i dalej : 'Kazimierz z Bronic ( jak to dumnie brzmi - niczym Renia z Odrowąża) bał się naciągaczy ( kurwa mać !!-za przeproszeniem ),a kto to zamieszcza?? i dalej : 'kiedy sąsiad zdradził mu,że żeby krocie zarobić wystarczy komputer i ...' - oczywiście jak ZAWSZE niedokończone zdanie bo na tym to polega - aby zaciekawić,zaintrygować,a swoją drogą jacy uczynni i usłużni sąsiedzi w tych Bronicach i jacy obrotni,prawda?,niech każdy taki Kazimierz 'przytuli' bez inwestowania 160 tysięcy, to Bronice będą niedługo jak City of London....

  OdpowiedzUsuń
 19. Nawet nie to jest najgorsze, że tacy oszuści istnieją, ale to że taki Onet ma ich reklamy to już czyste skr y synstwo, ja rozumiem że Onet to nie instytucja charytatywna, ale jako popularne i znaczące medium internetowe powinno chyba dbać o swój wizerunek. Co prawda ciężko uwierzyć w taki stek bzdur, ale ludzie zaślepieni chęcią zysku są w stanie wpłacić realne pieniądze i w konsekwencji je stracić.

  OdpowiedzUsuń
 20. Robert Husar:Uczyłem się o tym Noblu na ekonomii. Ten algorytm to rzeczywiście niezłe odkrycie ale długo banki na tym zgarniały kase i nie chciały tego udostępnić. Ale skoro już jest, to grzech nie spróbować.- przytaczam wypowiedź jednego z klientów - oczywiście, lipa jak wszystko bo zapewne rzeczony Robert Husar czy tam inny Husarz to taka sama jak bajka jak Brzozowski czy Drzewiecki pierwsze zdanie :'uczyłem się o tym Noblu na ekonomii....już daje do myślenia!!?,a na ekonomii uczą o Noblu ?? Albert Nobel, to raczej historia ??chyba,że ta uczelnia to taka sama prawda jak wszystko na tej stronie....
  kolejny 'super' komentarz : "~Piotr Kwiecień:Nooo cisną formalnośći ale to dobrze. Bo widać, że to żadna lichwa, gdzie wystarczy byle legitymacja rencisty. Ja jak się zapisywałem do tej platformy, to rzeczywiście zeszło mi się z pół godziny no i wszystko weryfikuja. Ale astmosfera miła. Babeczka poczekała, poradziła co gdzie kliknąć, żeby założyć sobie rachunek. No i pokazała mi co i jak z tym algorytmem, jak wychwycić z niego najwięcej pieniędzy." - nic tylko inwestować !!!

  OdpowiedzUsuń
 21. Ja widzialam ten sam artykuł tylko napusali Krzysztof Drzewiecki. Ludzie nie wierzcie w takie bzdury. Lepiej po godzinach zbierac puszki i butelki po piwie, to napewno będą wasze legalnie zarobione pieniądze.

  OdpowiedzUsuń
 22. U mnie tego rodzaju algorytmy rosną w przydomowym ogródku. Sprzedajem te algorytmy po 1 zł od sztuki. Leci też u mnie ze studni na podwórku cudowna woda, po 1 zł od litra. Samemu se trza ze studni wiadro wody wyciągnąć. No i powietrze zdrowotne sprzedajemy też, no tu jest drogo: 1 minuta oddychania w moim ogeródku przydomowym to 1 zł płatne z góry oczywiście wszystko. Za spierdzenie się podczas zakupu powietrza nie jest naliczana kara, jak u sąsiada. U mnie na podwórzu można pierdzieć do woli. Za 1 mni. jest 1 zł.

  OdpowiedzUsuń
 23. witam serdecznie wszystkich!!
  nie wiem dlaczego ale od dawna przeczuwałem,że za tym całym syfem,który jest reklamowany w sieci stoi jedna i ta osoba/firma/podmiot!!
  'Cudowne' urządzenia na halluksy,tabletki,które już po pierwszym spożyciu usuwają 2,5kg tłuszczu,'cudowne' metody na zarabianie i masa innych !!!, Otóż wymieniany tutaj jako dr Arkadiusz Brzozowski ( jako spec od ekonomii ), teraz w reklamie jakiegoś GÓWNA ( przepraszam za dosadność )nazywa się ROMAN WIERZBICKI i ma już 54lata !!!,a jego wypowiedź znajdziecie tutaj : http://bestpromocenter.com/48/activlan-prt2/gps/ . Ten syn nazywa się ACTIVLAN. Wniosek : aby kłamać, trzeba umieć to robić !!!!,a tak już zupełnie poważnie: ktoś, kto to robi odwala już taką 'chamówę' i ma ludzi za kompletnych debili !!!, smutne ale prawdziwe.Tak długo jak będę 'jelenie',które na takie wspaniałe i cudowne rzeczy się nabierać,tak długo będzie KURESTWO zarabiające na tym !!!

  OdpowiedzUsuń
 24. Inna ciekawostka... Jeśli się wejdzie na stronę "Tygodnik ekonomisty", gdzie również prezentowany jest nasz ulubieniec, to można sprawdzić, że przejście do dowolnej zakładki z menu górnego prowadzi wyłącznie do jednego celu.. do podstrony z naszym ulubieńcem. Miłej zabawy. :->

  OdpowiedzUsuń
 25. . W jednym z komentarzy jest zdziwienie, że taki syf jest reklamowany przez ONET. Otóż nie jest to jedyny taki syf, podobny to SKNERUS. Platforma tanich zakupów w systemie licytacji. Oszuści żerują na naszej naiwności i to nie oni są winni, ale ludzie którzy wierzą, że coś można dostać prawie darmo, że coś można kupić za 10% wartości, że można zarobić nie pracując. Nie ma takiej opcji w życiu. Szanujcie to co posiadacie i nie pozwalajcie się okradać.

  OdpowiedzUsuń
 26. Przy rzucaniu kostka wypada ..reszka ....fajnie...

  OdpowiedzUsuń
 27. Chciałem zauważyć, że Onet reklamuje tych naciągaczy cały czas.

  OdpowiedzUsuń
 28. Aktualnie ten "szlachetny" pan nazywa sie Robert Millward a jego metoda to Algorytm Millwarda...39-cio latek na zdjeciu wyglada na 60-cio latka, widac musial chlopina sroga cene zaplacic za ten swoj algorytm heheheh...w opisie z Roberta zamienia sie w Arkadiusza cyt. "Opracował je Robert Millward – 39-letni doktor nauk ekonomicznych i prawnych oraz doradca biznesowy jednego z największych szwajcarskich banków inwestycyjnych. Arkadiusz połączył nagrodzone Noblem w 2006 roku odkrycia trzech ekonomistów"... co za lenie, ze nie chcialo sie im zrobic korekty lub traktuja potencjalnych zainteresowanych jak polglowkow...reszta bez zmian jak w komentach powyzej..zycze wam duzej smiechawy przy studiowaniu tej oferty...pozdr

  OdpowiedzUsuń
 29. A tu nowa stronka dla przestrogi http://zarabiaj-dzis.pl/nowa-metoda-zarabiania-w-internecie/

  OdpowiedzUsuń
 30. Rzucam robotę będę Millijonerem !!! he he

  OdpowiedzUsuń
 31. Według mnie lepiej uważać na takie rzeczy.

  OdpowiedzUsuń
 32. !!!! UWAGA !!!!!!!
  Uwaga, znowu gówno się dostało do wiatraka czy jak kto woli dmuchawy - jak to zwykli w pewnej kulturze mówić i aby nie obryzgało wszystkich - ważna informacja.
  Otóż teraz już nie ma Roberta Millworda czy Arkadiusza Brzozowskiego, teraz jest prof. Dawid Zigler,a strona to : http://pieniadze-przyszlosci.com/
  ale po kolei : znowu na różnych stornach, portalach pojawiły się reklamy typu : 23-letnia Kasia z Wałcza....i dalej bełkot bez ładu i składu, czy też :18-latek bez matury ( w dodatku leniwy !!??) - dobrze,że nie jakiś DEBIL lub inny PRZYJEB (za przeproszeniem ), zarabia bez wysiłku .....( i tu zawsze są niewyobrażalne kwoty i niesamowicie krótki czas w jakim te kwoty zostały zarobione). Teraz 'Renię z Odrowąża' oraz szczerbatego dziadzia o imieniu Kazimierz, zastąpiły piękne, młode z jędrnym biustem lalunie, które wg reklam mają pusto pod sufitem ale 'koszą szmal'
  Kolejne OSZUSTWO !!!!
  Podsumowując : to samo gówno ale w nowym papierku
  i na koniec : nawet kłamać i oszukiwać trzeba umieć !!!!

  OdpowiedzUsuń
 33. W czasach kiedy człowiek jest w stanie "nasrać pod siebie i to zjeść" są jeszcze naiwniacy co wierzą w takie bzdury. Z tego steku bzdur można wywnioskować, że jak człowiek wymyśli coś innowacyjnego co przyniesie łatwe i duże dochody to oczywiście podzieli się tym z całym światem, ha, ha, ha. Dodam, że jedną z pułapek w takich systemach jest mała kwota zarobku. Nie są to miliony, które można wygrać z 10 min tylko małymi kroczkami można zarobić 3000-5000 miesięcznie. Nie będę pisał abyście byli czujni tylko takie instytucje/osoby omijajcie z daleka. POZDRAWIAM.

  OdpowiedzUsuń
 34. UWAGA! Teraz "Tomasz Lorentz" Nazywa się "Robert Millward"!!! Po wstępnym przeszukaniu internetu ustaliłem, że dr. Millward istnieje, ale NIE jest ekonomistą, tylko GENETYKIEM! Mam nadzieję, że ktoś kto odwiedził wcześniej tę stronę:
  http://zloty-medal-jakosci.pl/zarabiaj-6-tysiecy-zlotych-tygodniowo/
  teraz już wie że TO wielkie OSZUSTWO!!!!
  P.S. Dzięki za tego Bloga i wyswolenie w internautach "społecznej samoobrony" przeciw oszustom!

  OdpowiedzUsuń
 35. Szacunek dla autora i wszystkich komentujących, którzy pokazali prawdę. Ja od razu tego nie łyknąłem, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie dzieliłby się taką fortuną, którą przecież sam mógłby zarabiać xD

  OdpowiedzUsuń
 36. Wybierając profesjonalne środki na potencje, można zyskać pewność siebie oraz znacznie poprawić swoje samopoczucie. Dzięki nim krępująca sytuacja może zmienić się na lepsze.
  środki na potencje

  OdpowiedzUsuń