Translate

niedziela, 27 marca 2016

Men Solution Plus, jak zyskać 10 kg mięśni w miesiąc

Zamiast wiary w pigułki (fot. USAF, Wikipedia)

Wiara, Nadzieja, Miłość. Święte męczennice kościołów prawosławnego i katolickiego, a jednocześnie trzy uczucia, na których bazuje marketing takich produktów jak Men Solution Plus. Cudowny środek, który dzięki argininie ma spalić tłuszcz i zbudować masę mięśniową w ilości „nawet 10 kg na miesiąc”. 


Men Solution Plus, 137 zł jak krew w piach


Bez ogromnej porcji wiary w słowa sprzedawcy, nadziei w skuteczność działania Men Solution Plus i miłości do obiecanek-cacanek nikt nie wyda 137 złotych na specyfik kosztujący 15 razy mniej (szybkie wyliczenie w artykule) i dostępny w aptece za rogiem. Ale wnosząc po tym, że reklamy atakują z różnych portali informacyjnych, posiadaczy wiary, nadziei i miłości nie brakuje i chętnie dzielą się złotówkami z…  W sumie to nie wiadomo z kim. Tak czy inaczej, 137 złotych pójdzie „jak krew w piach” (że tak zacytuję „Dzień Świra”).


Czy Men Solution Plus działa w sposób opisany w reklamie? Nie działa. Co ciekawe, nie tak dawno temu opisywałem inne cudo o takich samych (takich samych dosłownie, toczka w toczkę) właściwościach, czyli FormExplode. Dlaczego takich samych? Oba specyfiki działają dokładnie tak samo. A może dział marketingu cudownych tabletek nie uznał za stosowne stworzenie nowego tekstu sławiącego właściwości Men Solution Plus i bezkrytycznie wykorzystał ten z FormExplode z niewielkimi poprawkami? Parafrazując Janusza Korwina-Mikke – nie mój cyrk, nie moje małpy. 


Pewnie nie zdziwi Was to, że oba specyfiki zostały przebadane na Uniwersytecie Stanowym w Scranton, skuteczność obu „udowadniają” te same zdjęcia i te same „osoby” potwierdzają skuteczność FormExplode jak i Men Solution Plus. 

Innymi słowy – nie dość, że specyfik nie ma wpływu na rzeczywistość nawet w ułamku stopnia opisywanego w reklamie, to jeszcze sprzedawca wykazał się totalnym olewaniem potencjalnych Klientów traktując ich jak bandę kretynów posiadających 137 złotych. 

Cena Men Solution Plus a cena L-argininy


Ile kosztuje Men Solution Plus? Men Solution Plus kosztuje 137 złotych (w nieustającej promocji kończącej się dzisiaj) za 30 kapsułek po 450 mg. Ile kosztuje L-arginina w liczbie 100 kapsułek po 500 mg? Ok. 30 złotych. Przeliczając to na kapsułki: Men Solution Plus kosztuje ok. 4,50 za kapsułkę, L-arginina z apteki kosztuje ok. 0,30 złotych za kapsułkę. Trzydzieści groszy. Piętnaście razy taniej. 


Nie ma większego sensu rozpisywać się o treści, a działanie argininy pokrótce omówiłem w artykule o wspaniałości FormExplode. Cytaty te same, opinie zadowolonych klientów identyczne (oczywiście ze zmianą nazwy specyfiku). Jedyna różnica to okrojony skład Men Solution Plus, co jak widać nie wpłynęło na skuteczność w budowie masy mięśniowej i na szybkość spalania tłuszczu. 

Wiara, nadzieja, miłość plus 137 zł. gotówki do wyrzucenia. Jeśli dysponujesz potrzebnymi zasobami i ograniczoną zdolnością percepcji rzeczywistości, to żadna siła nie zatrzyma Cię przed kupnem Men Solution Plus. Ale skoro doczytałeś aż do tego miejsca (gratulacje!), to już nie muszę Cię przekonywać, że wnioski i opnie płynące ze stron reklamujących ów specyfik są o przysłowiowy kant czterech liter potłuc.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz