Translate

czwartek, 10 marca 2016

GreenMagma, młody jęczmień, cena, właściwości, opinia


Jęczmień, za Wikipedia.org

Specjaliści dietetycy zaskoczeni! Czym? Tym razem szybkością, z jaką odchudza „najnowsza” metoda odchudzania „GreenMagma”. Schudniesz nawet 18 kg w miesiąc! Czyż to nie wspaniałe?! Czyż to nie wspaniała perspektywa, gdy na plażę wyjdzie połowa Ciebie w seksownym, skromnym bikini? 


W skrócie:

  • Skład młodego jęczmienia
  • Czy młody jęczmień pomaga w odchudzaniu?
  • Jak działa GreenMagma, czyli badania Stanowego Laboratorium Klinicznego w New Mexico, USA
  • Rejony kory mózgowej odpowiedzialne za proces chudnięcia
  • Zielony jęczmień – opinia
 

Zielony jęczmień, skład i działanie


Generalnie podstawą GreenMagma jest ekstrakt z młodego, zielonego jęczmienia. Który faktycznie ma właściwości wspomagające odchudzanie, ale przede wszystkim zawiera sporo witamin i minerałów. Witaminy z grupy B, witaminę K, C, E. Zawiera magnez, żelazo, chrom, wapń, cynk, fosfor i wiele innych minerałów… Można by rzec, że ekstrakt z młodego jęczmienia zawiera wszystko, co organizmowi do szczęścia potrzebne. Z wyjątkiem cukru. Alkoholu. I tym podobnych przyjemności.


Czy jednak faktycznie młody jęczmień stanowi podstawę odchudzania, jak twierdzi reklama? Poniekąd. Zielony jęczmień zawiera błonnik, który powoduje uczucie sytości. Aby tę właściwość wykorzystać, warto przyjąć dawkę zielonego jęczmienia ok. pół godziny przed właściwym posiłkiem. W takim układzie zjemy mniej, co samo w sobie stanowi podstawę diety MŻ (bardzo skutecznej, dla niezorientowanych wyjaśniam: Mniej Żreć).


Dodatkowo witaminy z grupy B wpływają na metabolizm i ułatwiają organizmowi spalanie tłuszczów oraz węglowodanów. Tylko czy to wystarczy do zrzucenia 18 kilogramów i odchudzania „nawet 7 razy szybciej”? Zgadnijcie.

Badania Stanowego Laboratorium Klinicznego w New Mexico 


Tym razem za „udowodnione” acz wydumane twierdzenia zawarte w reklamie sprzedawca preparatu GreenMagma postanowił obciążyć Stanowe Laboratorium Kliniczne w New Mexico, USA. Jakież to wyniki zapytacie? I słusznie. Od wyników aż mózg się lasuje. 

„Nowa metoda pozwoliła w 30 dni 7-krotnie poprawić metabolizm oraz zmniejszyć wchłanianie tłuszczów z pokarmów o 97,6%” (za twoje-piekno.pl). Nieźle, szacunek. 7-krotna poprawa czegokolwiek w 30 dni to prawdziwe osiągnięcie. Pozostaje pytanie, jak w ogóle mój organizm działał bez GreenMagma? Bez owego preparatu metabolizm musiał być szczątkowy. Pewnie dlatego poruszałem się w tempie leniwca. Do tego wyjątkowo leniwego. Co tłumaczy dlaczego biegam wolniej Usaina Bolta…

Na marginesie, czy praktycznie zatrzymanie wchłaniania tłuszczów przez organizm (GreenMagma prawie o 100% hamuje wchłanianie tłuszczów) to dobry pomysł? Przecież to właśnie z tłuszczów organizm bierze energię (tłuszcze dostarczają dwa razy tyle energii, co białka). Co więcej, wiele witamin (m.in. wspomniane wyżej E i K, oraz witamina A) rozpuszczają się właśnie w tłuszczach. Oczywiście tłuszczów nie może być w diecie zbyt wiele, a do tego tylko niektóre są pożądane, ale zmniejszenie ich wchłaniania o 97,6% może okazać się szkodliwe. 


Odchudzanie i Dolina Krzemowa


A teraz słowo-klucz dla fanów nowych technologii. A właściwie cytat: „Nowa terapia odchudzająca została stworzona w oparciu o odkryty w amerykańskiej Dolinie Krzemowej składnik. Jego działanie jest ponadprzeciętne i wielopłaszczyznowe. Automatycznie i natychmiastowo dostosowuje się on do wagi początkowej konkretnej osoby. Aktywuje rejony kory mózgowej odpowiedzialne za proces chudnięcia, sprawia, że stają się bardziej czułe i znacznie wpływają na poprawę metabolizmu” (ibidem). To ja mam w korze mózgowej moduł odpowiedzialny za chudnięcie? Mam moduł niszczenia świata, to wiem, ale o tym odpowiedzialnym za odchudzanie nie miałem pojęcia! Dzięki ci, o Dolino Krzemowa!

Zapewne moduł odchudzania aktywuje ekstrakt z młodego jęczmienia pod tytułem GreenMagma. Tylko i wyłącznie GreenMagma. No cóż, będzie trzeba wysypłać... Ile kosztuje GreenMagma? 30 tabletek GreenMagma kosztuje 137 złotych. To dużo czy mało?


O ile dobrze dostrzegam na symbolicznym zdjęciu opakowania, paczuszka GreenMagma zawiera 30 tabletek po 770 mg. W pierwszej z brzegu internetowej aptece kupicie 120 tabletek po 220 mg każda za 30-40 złotych. Sami sobie odpowiedzcie na pytanie, czy GreenMagma jest droga czy tania. 

Zielony jęczmień – naprawdę warto!


Nie zmienia to faktu, że ekstrakt z zielonego jęczmienia stanowi wartościowy suplement diety i warto rozważyć jego przyjmowanie. Bez względy na to, czy planujecie zrzucić kilka kilogramów do wakacji czy też podobnych celów nie macie. Zielony jęczmień jest po prostu bogaty w istotne dla funkcjonowania organizmu składniki.
A czy zielony jęczmień pozwoli schudnąć sam z siebie? Nie! Spalanie tkanki tłuszczowej polega na jej faktycznym spalaniu. Czyli przerabianiu tłuszczu na energię. Siedzenie na kanapie i gapienie się w telewizor nie sprzyja temu procesowi. Warto wstać i oglądać telewizję w bardziej dynamiczny sposób, co również poprawi ogólne zdrowie organizmu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz