Translate

sobota, 2 lipca 2016

Jak szybko schudnąć? Z Forskolin Burn Fat w 2 godziny!

http://samosiezrobi.blogspot.com/2016/07/jak-szybko-schudnac-z-forskolin-burn.html
na podstawie PixaBay (CC0 Public Domain)
Dobry księgowy, zapytany o to, ile jest dwa dodać dwa, odpowie: „A ile ma być?”. Dobry marketingowiec, zapytany o to, jak szybko odchudza Forskolin Burn Fat, odpowie: „A w ile ma odchudzać?”. Różnica między kreatywnym podejściem księgowego i marketingowca polega na tym, że tego pierwszego za kreatywność zamkną, tego drugiego nagrodzą premią. Tworząc najnowszą odsłonę suplementu diety Forskolin Burn Fat marketingowiec musiał być ogarnięty wizją spędzenia miesiąca w pięciogwiazdkowym hotelu na Bahamach, i skrócił minimalny czas odchudzania Forskolinu do… Nie zgadniecie. Do dwóch godzin.

Forskolin Burn Fat, marketing kontra badania


Serio. W oryginale wygląda to tak: „Naukowcy donoszą, wystarczy wziąć jedną by stracić 2,5 kg. Profesor Robert Miller udowodnił testami medycznymi, że już po 120 minutach rozbija tkankę tłuszczową” (źródło na końcu artykułu). A to nie wszystko: „Spalisz 2 kg tłuszczu i zmniejszysz cholesterol w 2 godziny po zastosowaniu – efekt gwarantowany testami medycznymi”. Nie wiem, gdzie hipotetyczny profesor Robert Miller przeprowadził swoje testy, ale zgodnie z doniesieniami działu marketingu suplementu Forskolin Burn Fat, w samych tylko Japonii i w USA działanie tego cudownego (dosłownie!) suplementu diety sprawdziło na sobie 9000 osób!
9000 Japończyków i Amerykanów nie może się mylić, iż Forskolin Burn Fat, cytując marketingowy bełkot, „działa 3 razy szybciej nawet od ćwiczeń wspomaganych niskokaloryczną dietą”. Przy okazji Forskolin obniża poziom złego cholesterolu i poprawia przepływ krwi w tętnicach oraz, o czym strona reklamująca suplement nie informuje, Forskolin Burn Fat pozwala udać się na pobliską siłownię i ponabijać z tych, którzy w męczarniach chudną 3 razy wolniej. Co jest niewątpliwie, parafrazując reklamę, bezcenne. 

Powyższe stoi w sprzeczności z informacjami dostępnymi chociażby na drugs.com, gdzie w opisie forskoliny (zasadniczego składnika suplementu diety Forskolin Burn Fat), znajdziemy informację, iż forskolina nie powoduje utraty wagi. Dodatkowo znajdziemy informację, że 2 gramy forskoliny na kilogram masy ciała zabija. Co prawda szczury, ale bezpieczniej będzie wyjść z założenia, że ludzi również. 

Co ciekawe, drugs.com informuje o innych działaniach forskoliny, które nie zostały wspomniane na stronie suplementu diety Forskolin Burn Fat. Co każe wysnuć jeden, prosty wniosek – nie aplikujcie sobie żadnych tabletek, suplementów i magicznych pigułek, które reklamuje „lekarz” z serwisu stockowego (sprzedającego zdjęcia), a informacje dotyczące danego preparatu tworzy dział marketingu, któremu nawet nie chciało się przeprowadzić porządnego researchu.

Forskolin Burn Fat, drogo i hipotetycznie


Oczywiście, by biznes się kręcił, dział marketingu nie ma problemów z wkładaniem w usta hipotetycznego prof. Roberta Millera abstrakcyjnych, acz niewątpliwie kuszących, wniosków: „Badacze sprawdzili skuteczność kuracji na grupie 122 osób w wieku 23-65 lat. Uczestnicy eksperymentu na co dzień stosowali dietę, którą sami opisali jako wysoko-tłuszczową i bogatą w cholesterol. Celem testu było naukowe sprawdzenie: Czy formuła odchudzająca prof. Miller naprawdę gwarantuje spadek wagi i obniżenie cholesterolu – bez specjalnej diety i ćwiczeń?”. Interesują Was wnioski wysnute na podstawie „badania”? Nie są zaskakujące i świetnie wpisują się w oczekiwania naiwnego, łatwowiernego miłośnika odchudzania na kanapie.


Otóż „na podstawie ankiet kwestionariuszowych, badacze policzyli, że uczestnicy schudli średnio o 14,57 kg w 30 dni”. A dodatkowo „analiza badania krwi uczestników dowiodła, że poziom złego cholesterolu (LDL) u pacjentów spadł o 60 jednostek”. Żyć nie umierać. I to wszystko bez zmiany niezdrowej diety czy uczynienia z aktywności fizycznej nowego stylu życia. Brzmi pięknie, ale ma jedną, dość poważną, wadę. To nie zadziała. 

Co do samego składu suplementu diety Forskolin Burn Fat. Oprócz forskoliny, której pozytywny wpływ na odchudzanie istnieje jedynie w głowach speców od marketingu, znajdziemy ekstrakty z Garcinia Cambogia i z ziaren zielonej kawy oraz jod. Ile poszczególnych substancji trafiło do każdej kapsułki, nie wiadomo. Ale biorąc pod uwagę hipotetyczność istnienia odkrywcy magicznej kompozycji powyższych składników, mam poważne wątpliwości, czy faktyczne tam trafiły.

Na koniec cena, która wynosi 147 zł/30 kapsułek. Drogo? Bardzo drogo! 60 kapsułek (po 300mg ekstraktu z pokrzywy indyjskiej, tego samego co w Forskolin Burn Fat), kosztuje niecałe 30 złotych. Co oznacza, że Forskolin Burn Fat jest prawie 10 razy droższy od analogicznych suplementów diety! Przedstawiając to obrazowo, niczym dział marketingu opisywanego preparatu, to tak, jakbyście za 10-letni samochód zapłacili tyle, co za dwa nowe. 

Na podstawie: 101rad.pl

4 komentarze:

 1. żeby schudnąć trzeba być aktywnym, biegam od 2 lat 40km tygodniowo. Schudłem 17kg, z 94 na 77 przy wzroście 174cm.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety zjadlam 60 kapsulek i nie schudlam nawet 1kg

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety zjadlam 60 kapsulek i nie schudlam nawet 1kg

  OdpowiedzUsuń
 4. Wybierając profesjonalne środki na potencje, można zyskać pewność siebie oraz znacznie poprawić swoje samopoczucie. Dzięki nim krępująca sytuacja może zmienić się na lepsze.
  środki na potencje

  OdpowiedzUsuń