Translate

niedziela, 23 października 2016

Profit Maximizer, Agata Nowak i zarabianie na opcjach binarnych

http://samosiezrobi.blogspot.com/2016/10/profit-maximizer-agata-nowak-i.html
za PixaBay (CC0)
Widzieliście kiedyś reklamę opcji binarnych, która słowem nie wspomina o opcjach binarnych? Ja też nie! Ale twórczość mistrzów marketingu nie zna granic i dla wciągnięcia nas w proceder handlu opcjami binarnymi gotowi są posunąć się do reklamy równie wyrafinowanej, co absurdalnej. Czyli witajcie w świecie portalu „Work At Home Center” vel „dailynews-reports.com”, a jednocześnie w świecie Agaty Nowak, matki dwójki dzieci z Masovian voivodeship. Witajcie w bajkowym świecie zarabiania na opcjach binarnych, w radosnym świecie Profit Maximizer! Albo w świecie Profit Maximiser, o czym w dalszej części artykułu.
 

Profit Maximizer, Agata Nowak i jej alter ego 


Termin „Masovian voivodeship” jest niewątpliwie bliski analitykom internetowym, którzy przywykli dzielić użytkowników na „voivodshipy”. W normalnym świecie zamiast „Masovian voivodeship” mówimy „mazowieckie”, ale w końcu nie jesteśmy w normalnym świecie. Jesteśmy w świecie, w którym żyje Anna Nowak, matka dwójki dzieci. A skoro tak płynnie przeszliśmy do jej wdzięcznej postaci, oddajmy jej głos. Ile, droga Agato Nowak, zarabiasz z „Profit Maximizer”? „Teraz w zasadzie zarabiam około 23 843 - 31 791 zł miesięcznie, pracując online. Może to w zupełności zastąpić moje poprzednie dochody z pracy, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że pracuję tylko około 10-13 godzin tygodniowo z domu” [1]. Zapewne większość z Was skwituje podobne wywody słowami typu: „podejrzane”, „ściema”, „niemożliwe”. I słusznie! Jednakże autor reklamowego bełkotu trafnie przewidział podobną reakcję i spacyfikował nasze uzasadnione podejrzenia ustami Agaty Nowak, miłośniczki Profit Maximizer. 
W kolejnym akapicie Agata Nowak raczy nas stosownym wyjaśnieniem, które rozwiewa nasze wątpliwości, co do koncepcji zarabiania z Profit Maximizer: „Potrzebowałam pewnego dochodu, nie byłam zainteresowana oszustwami typu ‘wzbogać się szybko’, których jest pełno w Internecie. Są to wszystko ogromne oszustwa lub rzeczy, które trzeba sprzedawać swoim znajomym i rodzinie. Potrzebowałam po prostu legalnego sposobu, aby zarabiać na życie dla siebie i swojej rodziny. Najlepsze w pracy online jest to, że zawsze jestem w domu z dziećmi i zaoszczędzam dużo pieniędzy” [1]. Moje wątpliwości odpłynęły niczym byłe, obecne i zapewne przyszłe władze. Czy Was również skręca z ciekawości, cóż to za sposób szybkiego zarobku online odkryła Agata Nowak, matka dwójki dzieci z Masovian voivodeship? 

Aaaa… No tak, przecież spaliłem puentę w pierwszym akapicie. Sposób to opcje binarne, o czym przekonacie się dopiero na stronie Profit Maximiser, jeśli zagłębicie się w drobny druk. Ale skoro jeszcze czytacie ten artykuł, to mam dla Was coś, czego się nie spodziewaliście. Otóż Agata Nowak to piękna kobieta. Co oczywiście nie jest niczym szczególnym, gdyż większość kobiet z „Masovian voivodeship” to piękne kobiety. Ale nie każda z grona pięknych, mazowieckich kobiet wygląda jak… Tym razem nie spalę numeru. Sami zgadujcie!Zgadliście? Miłośnicy seriali nie mieli problemów. Agata Nowak to Małgorzata Socha! W nagrodę możecie zapomnieć o zarabianiu na opcjach binarnych z pomocą Profit Maximiser oraz, oczywiście!, czytać dalej, gdyż to nie koniec cudów z portalu „Work At Home Center” i z życia Małgorzaty Sochy (pozdrawiamy gorąco!) vel Agaty Nowak (pozdrawiamy jej stwórcę).
 

Profit Maximizer, czyli Google AdSense?


W kolejnym akapicie swego dzieła życia autor tekstu reklamowego na portalu „Work At Home Center” przekonuje nas ustami Małgorzaty Sochy, iż korzystanie z Profit Maximizer jest dziecinnie proste! A w ustach Agaty Nowak brzmi wręcz urzekająco, uroczo i uwodzicielsko: „Szczerze mówiąc, jest to łatwiejsze niż myślisz, po prostu wypełniłam tylko prosty formularz, aby uzyskać dostęp do systemu Profit Maximiser. Otrzymałam zestaw instrukcji i w ciągu miesiąca zarabiałam ponad 15 896 zł miesięcznie. Te instrukcje są dość proste, nie jestem specem komputerowym, ale potrafię korzystać z Internetu. Wypełniam formularze i surfuję po stronach, nie muszę nawet niczego sprzedawać i nikt nie musi niczego kupować. Jest to tak proste, jak korzystania z Facebooka” [1].


Czy gdyby nie początkowy spoiler, nie czulibyście się zagubieni? Może nie, ale kolejny akapit zachwieje Waszym poczuciem rzeczywistości: „Internetowy gigant Google, warty ponad 100 miliardów funtów jest najczęściej używaną wyszukiwarką i rynkiem internetowym. (…) Korzystanie z Google i innych wyszukiwarek, aby zarabiać pieniądze w internecie było objawieniem dla Agaty” [1]. Co ma Google do opcji binarnych? Oczywiście notowania akcji Google’a mogą stanowić bazę dla ruletki zwanej „opcje binarne”, niemniej autor tekstu reklamowego zaszalał i zaatakował nas obrazkiem równie przemyślanym, jak użycie fotografii znanej aktorki dla udowodnienia istnienia Agaty Nowak.

Aby udowodnić przychody Agaty Nowak, zarabiającej z Profit Maximiser, autor reklamówki zamieścił następujący obrazek:Tak, Google AdSense w wersji sprzed dekady. Albo i lepiej. Z czasów, w których członkowie Rolling Stones musieli się jeszcze przebierać na Halloween by straszyć dzieciaki, a kilkadziesiąt lat później, razem z Krzysztofem Kolumbem, ruszyli na podbój Indii drogą przez Atlantyk. Mniejsza o szczegóły. AdSense jest serwisem Google’a przeznaczonym dla wydawców treści, który nie ma nic wspólnego z opcjami binarnymi. Co oczywiście nie przeszkadza udowadniać zarobków Agaty Nowak z Profit Maximizer w oparciu o screen z Google AdSense. 

Profit Maximizer, czyli opcje binarne oficjalnie


No dobrze, zostawmy nieszczęsną Agatę Nowak i udajmy się na stronę… Profit Maximizer. Tym razem już oficjalnie przez „z”. Na stronie, dla niepoznaki umieszczonej na domenie „profitmaximizer.co”, dostaniemy po uszach przekonującym filmikiem. Którego, przyznaję, nie byłem w stanie obejrzeć do końca. Do tego dostałem po oczach czerwono-zielonym banerem uporczywie domagającym się podania temuż banerowi mojego maila. A baner, muszę przyznać, kusi „po całości”: „Pobierz ten sam system lawiny gotówki, którego używają nasi klienci aby zgarniać ponad 2,2 miliona Euro w ciągu ostatnich 90 dni!” [tamże]. 

W tych krótkich chwilach, w których baner odpuszcza nam swoją obecność na ekranie, przeczytamy to, co autorzy strony zapisali drobną czcionką: „Ważna informacja o ryzyku: handlowanie opcjami binarnymi może generować znaczące dochody ale również generuje ryzyko utraty części lub całości środków, co powinno być brane pod uwagę przez inwestorów. Zalecamy aby przeczytać stronę z ustaleniami i warunkami umowy zanim cokolwiek zainwestujesz. Klienci muszą być świadomi indywidualnych zobowiązań podatkowych w kraju ich zamieszkania” [tamże]. Który to cytat każdemu miłośnikowi szybkiego zarabiania w Internecie polecam wziąć sobie do serca i wbić sobie do głowy!

A co znajdziemy na stronie z „ustaleniami i warunkami umowy”? Nie mam pojęcia, gdyż wszystkie linki w stopce strony Profim Maximizer prowadzą do strony głównej „profitmaximizer.co”.  Ozdobionej błyskotliwym i poetyckim nagłówkiem: „Zarób dodatkowe $1,145 dziennie używając systemu lawiny gotówki - za darmo” [tamże]. Z braku dalszych informacji nie mam pojęcia, kto kryje się za stroną Profit Maximizer, za portalem „Work At Home Center” i za Agatą Nowak. Nie wiem nawet, czy to faktycznie platforma handlu opcjami binarnymi czy może jedynie „wyciągarka” danych osobowych?


Na koniec, i by pozostać w klimatach poetyckich, zakończę artystycznie jak autor strony Profit Maximizer rozpoczął. Lawina gotówki… Ciekawe, jak wiele osób dołożyło się do jej powstania i jak wiele z nich straciło pod lawiną gotówki oszczędności życia. Dołączysz do nich?

Na podstawie:
[1] dailynews-reports.com/pl/workathome/113-f/

17 komentarzy:

 1. tylko idiota się na to nabierze, który system wygeneruje ponad 70% trafnych transakcji a tyle potrzeba aby zarabiać na opcjach, ja już to przetestowałem na mniejszych pieniądzach i na x razy 2 razy wygrałem. czyste oszustwo

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudów nie ma, w internecie można zarobić ale trzeba pracować jak wszędzie. Tylko różnica polega na tym,że tu faktycznie mamy nieograniczony dostęp do naszych potencjalnych klientów czy partnerów biznesowych. Dlatego programy partnerskie dają szanse wypracowania nieograniczonych zysków. Jest to jednak do wykonania taka sama praca jaką musimy wykonać gdzieś indziej. Głównie praca ta polega na tym, że powinniśmy nauczyć się tego jak być skutecznym w swoich działaniach. Żeby móc się rozwijać w tego rodzaju działalności potrzebne będą nam narzędzia do pracy w internecie oraz wiedza z zakresu marketingu internetowego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ludzie sa tak naiwni

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja się prawie nabralam i zarejestrowałam po czym opuściłam stronę i zapomniałam o tym aż do dziś..pani w telefonie poinformowala mnie ze skoro nie inwestuje i rezygnuje to przyślą mi firme windykacyjna a jara to 500euro!! Jak mogę z tego wybrnąć??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wezwanie do zapłaty muszą Ci przysłać na piśmie (nie mailem) a na nim musi jasno stać kto od kogo żąda czego i za co. Wtedy idź z tym na policję. a Dopóki nie dostaniesz takiego wezwania, to lej na nich świeżym moczem.

   Usuń
  2. ja tez dałam się nabrać otworzyłam tam dzisiaj konto ale nic nie wpłaciłam i raczej nie będę. Jak usunąć konto.Nawet nie wiem gdzie bo przecież konto jest nieaktywne dopóki się nie wpłaci 250 euro.

   Usuń
 5. Dobry post! Dzieki:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak usunax konto z tego calego zoomtrader?

  OdpowiedzUsuń
 7. Przestrzegam. PM to oszustwo, a autor (autorzy) nawet w tak dopracowanym przekręcie nie ustrzegli się błędów. Na szczęście.

  Po pierwsze. W nowym filmiku na stronie znajduje się m.in. informacja o stanie konta. Autor loguje się "na żywo" do trzech banków i pokazuje nam salda. Mam konto w Banku ING i wiem, że aby się do niego zalogować w miejscu loginu należy podać kombinację 10 znaków: 6 liter i 4 cyfr. Nie podaje się imienia i nazwiska, jak pokazane jest na filmie. Nie mam kont w pozostałych dwóch bankach, ale mogę się domyślić, że jest identycznie. Oszustwo.

  Po drugie. Jeśli ktoś już się nabierze i prześle na konto PM wymagane 250 euro może się z nimi pożegnać. Pierwsze kilkanaście transakcji będzie dla "gracza" korzystne, zarobi. Tylko co zarobi? W rzeczywistości wygrane przez nas setki euro są tylko liczbą wyświetlaną na monitorze, nie możemy ich wypłacić. Wirtualne środki na kocie PM nie są realnymi pieniędzmi, z których możemy korzystać w ramach żywej gotówki lub pieniędzy zgromadzonych na naszym koncie bankowym. Być może np. Tiffany T. zarobił właśnie 305 euro, ale nic za nie nie kupi, nie wypłaci ich z bankomatu. Zarobki są wirtualne, ale już wpłacane przez nas środki na konta PM jak najbardziej realne. Oszustwo.

  Po trzecie. Czy ktoś wierzy w cel charytatywny udostępniania systemu PM? Gdy zarobisz pierwszy milion DOLARÓW, przeznacz na cele charytatywne tysiąc EURO (nawet waluty się mieszają)! Oszustwo i naciąganie.

  Jeśli masz 250 euro, wpłać je na konto oszczędnościowe. Zarobisz jakieś 35 groszy miesięcznie na odsetkach pomniejszonych o "podatek Belki". Ale zarobisz. W systemie PM możesz być tylko stratny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a wiesz jak usunąć to konto z ciekawości otworzyłam tam dzisiaj konto ale nic nie wpłacałam i raczej nie będę. Chce je zamknąć tylko nie wiem jak?

   Usuń
 8. Find out how THOUSAND of individuals like YOU are making a LIVING online and are fulfilling their dreams TODAY.
  SUBSCRIBE TODAY

  OdpowiedzUsuń
 9. Wybierając profesjonalne środki na potencje, można zyskać pewność siebie oraz znacznie poprawić swoje samopoczucie. Dzięki nim krępująca sytuacja może zmienić się na lepsze.
  środki na potencje

  OdpowiedzUsuń
 10. Ludzie, Wy nie wierzycie a to wszystko żywa prawda! Nazywam się Abramowicz - tak ten słynny szlachetny milioner od metody Abramowicza! Ten który też dzielił się z luźdzmi milionami i sposobami na ich zarobienie. Zaświadczam - 8 lat temu jeździłem do pracy na kosiarce ręcznej i nawet kółka musiałem do niej pożyczać, bo nie stać mnie było na własne. Dzisiaj nawet z Jastrzębiej Góry do Władysławowa latam własnym odrzutowcem! Wpłacajta - płaćta na akademie Wagnera, na moją metodę, na profit maximizer. Nie zapomnijcie podziękować Agacie Nowak i wysłać €1000 na dobroczynność. Albo chociaż pińcet złoty - zawsze to jakiś gest.

  OdpowiedzUsuń
 11. Kiedyś inwestowałem w opcjach binarnych, firmay Noble Option.
  Wszedłem za 4000 zł.
  Kilka razy zyskałem, potem kilka razy straciłem. Jako inwestor na rynku FOREX zaciekawiło mnie jedno, zwróciłem uwagę na złoto które nie miało takiego wzrostu.
  Spojrzałem na tablice Forxa, i porównałem z Noble Option - Była duża różnica pomiędzy tymi dwoma tabelami.
  Zdecydowałem się wypłacić moje zainwestowane pieniądze 4000 zł, które bez problemu przyszły. Dzisiaj firma Noble Option nie istnieje, a ludzie którzy nie wypłacili pieniędzy stracili.

  Moim zdaniem opcje binarne są kolejną Bańką mydlaną która w końcu pęknie, i wielu na tym straci.
  Jeśli ktoś chce inwestować, to polecam poszukać dobrego Domu Maklerskiego.
  Ja inwestuję W TMS Brokers, to dobra firma.

  OdpowiedzUsuń
 12. Było już coś takiego, nazywało się BINARY OPTIONS ROBOT oraz jeszcze inne pod innymi nazwami.
  Jest to cały czas ten sam robot tylko ewoluuje trochę innym układem strony i logiem oraz stawkami. Miało to nawet funkcję demo w której na 10 zakładów tylko 1 był stracony ale już w rzeczywistości jest zupełnie odwrotnie. Ogólnie jest to zwykłe martiangle które podwaja stawkę przy każdej stracie czyli zaczyna od 25 potem 50,100,200 czyli 4-5 nietrafionych zakładów i po pieniądzach a nietrafionych pozycji może być 20 a nawet i więcej wiem z własnej autopsji, nic tu raczej nie wygracie! Natomiast oni zarabiają na programach afiliacyjnych u brokerów, ot cała filozofia tych programów.

  OdpowiedzUsuń