Translate

wtorek, 5 kwietnia 2016

Szybkie odchudzanie z AcaiBerry 30000?

Açaí (Euterpe oleracea), fot: CostaPPPR, za Wikipedia

Odchudzanie w oparciu o suplement diety zbudowany na jagodach acai opisywałem dwa posty temu (jak ten czas leci: Acai Orginal, czyli szybkie odchudzanie? Opinia), więc nie będę powtarzał, dlaczego wpływ jagód acai na proces odchudzania nie jest kluczowy, co ma do jagód acai Oprah Winfrey i jaki wpływ na życie w Amazonii miałoby masowe pożeranie jagód acai przez spragnione szczupłości społeczeństwa Zachodu. 


AcaiBerry 30000 i 3 zadowolonych „klientów”


Nowa odsłona suplementu diety, opartego na jagodach acai, to AcaiBerry 30000. Dlaczego 30 tysięcy? Nie mam pojęcia, ale może ma to jakiś związek z stosunkiem czystych jagód acai do ekstraktu w suplemencie diety? Albo z kabałą? Albo z inną numerologią, znaną jedynie wtajemniczonym w świat magicznych substancji, czyniących odchudzanie łatwym, przyjemnym i niewymagającym wysiłku?


Mniejsza o liczby. Czy AcaiBerry 30000 faktycznie działa? Strona sprzedażowa (link na końcu posta) utrzymuje, że owszem. Na przykład Elena, lat 28, twierdzi, że działa świetnie. Dzięki AcaiBerry 30000 na swoim ślubie wyglądała tak olśniewająco, że jej wygląd zachwycił i męża i gości. A warto wiedzieć, że Elena, przystrojona w kusą sukienkę z trudem mieszczącą urodziwe piersi, „od zawsze miała problemy z nadwagą”. Aktualnie Elena jest tak popularna, że ta właśnie fotka występuje licznie na portalach rosyjskojęzycznych, występuje jako Luciana na Twitterze (gdzie posługuje się hiszpańskim albo portugalskim), a nawet jako Hania z Chorzowa na Sympatii (a to nie wszystko!). Fakt, równie dobrze może być i Eleną.


Czyż może się mylić Iwona, lat 38, która wstydziła się swojej figury w bikini: „Zdesperowana swoją wagą kupiłam AcaiBerry 30000, ponieważ był to 100% ekstrakt jagód acai. Już po kilku miesiącach zrzuciłam ponad 20 kg i teraz mogę cieszyć się urlopem w pełni!”. Co do samej Iwony, to w pełnej krasie (z głową i obcasem) mieszka na stronie 40plusstyle.com

Dla odmiany kolega Łukasz, lat 45, jest typową fotką stockową i w Internecie występuje licznie, reklamując życie Ewangelią, analizy SWOT i kilka innych rzeczy (głównie po niemiecku). Co oczywiście nie przeszkadza mu być i Łukaszem, któremu żona kazała schudnąć. To schudł. Dobry mąż. Z czego płynie nauka, że jeśli szukasz dobrego męża, poszukaj na stockach ;-)

AcaiBerry 30000, czyli 6 hipotetycznych korzyści


Marketing AcaiBerry 30000 na opiniach Eleny, Iwony i Łukasza nie poprzestaje. Gdyż AcaiBerry 30000 to również: 

  • Szczupła sylwetka (co nawet ma sens, chociaż nie zgubisz zbędnych kilogramów zajadając się suplementami diety z jagód acai);
  • Poprawisz cerę (jagody acai zawierają dużo antyoksydantów, więc może) i samopoczucie (gdyż zrzucimy kilka kilogramów i poprawi nam się cera?);
  • Energia będzie nas rozpierała (mniej kilogramów oznacza, że nasza wewnętrzna energia rozłoży się na mniejszą ilość kilogramów. W mniejszej ilości kilogramów energia może się nie zmieścić i zacznie nas rozpierać);
  • Powodzenie u płci przeciwnej (wiadomo, im coś szczuplejsze tym ma większe powodzenie. A może powodzenie zależy od rozpierającej energii albo cery? Ważne, że powodzenie można powiązać z jagodami acai, co było do udowodnienia, jak mawiają matematycy kończąc wykład).
  • Szybki awans i wysokie zarobki (wyższe zarobki zwykle są konsekwencją awansu, ale czy twierdzenie, iż: „Pamiętaj, że szczupłe i zdrowe osoby mają większe szanse na awans i podwyżkę” faktycznie stanowi związek przyczynowo-skutkowy?);
  • Więcej czasu dla siebie (cytując: „Masz więcej energii, efektywniej pracujesz przez co masz więcej czasu na swoje pasje”. To twierdzenie ma również sens, jeśli przyjmiemy, że ma sens przeliczanie efektywności na masę ciała, a nieunikniony awans wiąże się ze zmniejszeniem obowiązków).Uff. Genialne? No pewnie. Gdyby jagody acai faktycznie tak działały, Indianie z Amazonii dawno temu pomarliby z głodu (ok 40 proc. ich diety to jagody acai), a cana jagody acai przebiłaby cenę szafranu. Na szczęście większość świata dawno temu zdała sobie sprawę z tego, że żadne cudowne owoce nie mają zasadniczego wpływu na proces odchudzania. Jak widać po naporze reklam, w Polsce nie osiągnęliśmy jeszcze tego poziomu wiedzy. A szkoda. 

AcaiBerry 30000, cena, opinia


Jak twierdzi sprzedawca na stronie reklamowej: „AcaiBerry 30000 to mocny preparat na rynku, gdyż jego dzienna dawka aż 1000 mg czystego ekstraktu z owoców jagody acai”. Cena owej dawki to 89 zł za opakowanie 60 kapsułek (kupując jedno). Czy to drogo?

Ceny kapsułek z jagodami acai w aptekach wahają się w granicach 40 - 80 złotych za analogiczną ilość. Co ciekawe, na stronach aptek internetowych przeczytacie, że suplementy diety bazujące na jagodach acai wspomagają stosowanie diety. I to prawda, wspomagają. Co oznacza, że ich stosowanie nie jest ani warunkiem wystarczającym w skutecznym odchudzaniu, ani też warunkiem koniecznym. 

Warto o tym pamiętać, by faktycznie i zauważalnie schudnąć. 


Na podstawie: acaiberry30000.pl

1 komentarz:

  1. New Diet Taps into Innovative Plan to Help Dieters LOSE 12-23 Pounds within Just 21 Days!

    OdpowiedzUsuń